Επιλέξτε ημερομήνια:
Ώρα Κανάλι Πρόγραμμα Κατηγορία
02:00 OTE SPORT 6 2ος ημιτελικός ATP 250 Σάλεμ
02:30 ΕΡΤ 2 Αγώνας Παγκόσμιο πρωτάθλημα στίβου Πεκίνο
03:00 OTE SPORT 4 Τάλσα Σοκ - Λ.Α. Σπάρκς NBA γυναικών
05:30 ΕΡΤ 2 Αγώνας Παγκόσμιο πρωτάθλημα στίβου Πεκίνο
10:55 OTE SPORT 5 Ελεύθερα δοκιμαστικά 3 Moto3
11:20 OTE SPORT 6 1ος ημιτελικός FIVB Παγκόσμιο πρωτάθλημα 2015, Πολωνία
11:50 OTE SPORT 5 Ελεύθερα δοκιμαστικά 3 MotoGP
12:00 ΕΡΤ 2 Αγώνας Παγκόσμιο πρωτάθλημα στίβου Πεκίνο
12:20 OTE SPORT 6 2ος ημιτελικός FIVB Παγκόσμιο πρωτάθλημα 2015, Πολωνία
12:50 OTE SPORT 5 Ελεύθερα δοκιμαστικά 3 Moto2
14:00 OTE SPORT 3 Πάντερμπορν - Αρμίνια Μπίλεφελντ Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
14:30 OTE SPORT 5 Προκριματικά Moto3
14:45 OTE SPORT 1 Νιουκάστλ - Άρσεναλ Αγγλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
15:25 OTE SPORT 5 Ελέυθερα δοκιμαστικά 4 MotoGP
16:05 OTE SPORT 5 Προκριματικά 1&2 MotoGP
16:30 OTE SPORT 2 Κολωνία - Αμβούργο Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
16:30 OTE SPORT 3 Στουτγκάρδη - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
16:30 OTE SPORT 4 Μάιντς - Ανόβερο Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
16:30 OTE SPORT 7 Άουσμπουργκ - Ίνγκολστάντ Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
16:30 OTE SPORT 8 Ντάρμσταντ 98 - Χόφενχαϊμ Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
16:35 OTE SPORT 6 3η θέση γυναικών FIVB Παγκόσμιο πρωτάθλημα 2015, Πολωνία
17:00 OTE SPORT 1 Μάντσεστερ Σίτι - Γουότφορντ Αγγλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
17:00 OTE SPORT 5 Προκριματικά Moto2
17:00 NOVASPORTS 1 Ζενίτ - Κριλία Σόφετοφ Ρωσικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
17:35 OTE SPORT 6 Τελικός γυναικών FIVB Παγκόσμιο πρωτάθλημα 2015, Πολωνία
18:00 NOVASPORTS 3 Καέν - Λιόν Γαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
19:00 ΕΡΤ 2 Τουρκία - Ολλανδία Μπάσκετ τουρνουά Ακρόπολις
19:00 OTE SPORT 4 Μπολόνια - Σασουόλο Ιταλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
19:15 NOVASPORTS 1 Πανθρακικός - Βέροια Super League Ελλάδα 2015-16
19:15 NOVASPORTS 2 Λεβαδειακός - Ολυμπιακός Super League Ελλάδα 2015-16
19:30 OTE SPORT 1 Τότεναμ - Έβερτον Αγγλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
19:30 OTE SPORT 2 Σοσιεδάδ - Σπόρτινγκ Χίχον Ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
19:30 OTE SPORT 3 Μπάγερν - Λεβερκούζεν Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
20:00 OTE SPORT 6 Τελικός γυναικών ATP 250 Σάλεμ
20:30 NOVASPORTS 4 Πόρτο - Εστορίλ Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
21:00 NOVASPORTS 3 Λιλ - Γκαζέλεκ Αζάξιο Γαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
21:15 ΕΡΤ 2 Ελλάδα - Λιθουανία Μπάσκετ τουρνουά Ακρόπολις
21:30 OTE SPORT 2 Μπαρτσελόνα - Μάλαγα Ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
21:30 OTE SPORT 3 Τσέλσι - Κρίσταλ Πάλας Αγγλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
21:45 OTE SPORT 1 Μίλαν - Έμπολι Ιταλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
23:00 OTE SPORT 7 Θέλτα - Ράγιο Βαγιεκάνο Ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
23:30 OTE SPORT 2 Ρεάλ Μαδρίτης - Μπέτις Ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

Δημοφιλή

    Αθλητικές Μεταδόσεις

    • 21:45
      OTE SPORT 1 Μίλαν - Έμπολι
    • 23:00
      OTE SPORT 7 Θέλτα - Ράγιο Βαγιεκάνο
    • 23:30
      OTE SPORT 2 Ρεάλ Μαδρίτης - Μπέτις
    δείτε τις σημερινές 42 μεταδόσεις